Centrum

Štúrovo, Sládkovičova 1.

Otvorené: 9:00-16:00

P-U-S-Č-P

 

Odporúčané produkty
Certifikát
SSL Certificate
Jazyk
MagyarSlovenčina
Zmena meny

Kontakt / Informácie

Našu spoločnosť sme založili na propagáciu spoločnosti TerraSec ako zástupca výrobcu a vo väčšine prípadov ju za vás nainštalujeme v celej krajine za najlepších podmienok!

Naše telefónne číslo: 

Naša telefonická podpora je k dispozícii od 8:00 do 20:00, 7 dní v týždni!

Telefón: +421 948 517 616

Naša mailová adresa: info@terrasec.sk

Na vašu  správu odpovieme čo najskôr!

Alebo požiadajte o spätný hovor:

Zaujímate sa o náš produkt? (môžete zaškrtnúť niekoľko možností)
TerraSec bezpečnostné inteiérové dvere
TerraSec bezpečnostné exteriérové dvere
HiSec bezpečnostné inteiérové dvere
Plastové dvere
Zaújmam sa o iný produkt
Z ktorého mesta máte záujem?
Zadajte vaše meno:
Zadajte vaše telefónne číslo, aby sme vás vedeli kontaktovať
Zadajte váš email
Ako plánujete prevziať náš produkt?
Mám v pláne požiadať aj inštaláciu
Len s dovozom
Osobný odber
Vedeli ste, že my sme nikdy nežiadali zálohu?
Ano, vedel som
Nie, toto som nevedel
Ak to stručne opíšete vašu otázku, náš kolega sa pripraví s odpoveďou pred zavolaním (voliteľné)

Ak dostaneme kartu na spätné volanie, naši kolegovia vám zavolajú čo najskôr!

 

* S vašimi údajmi sa bude vždy zaobchádzať v súlade s GDPR a pravidlami ochrany osobných údajov! 

Objednávka je vždy považuje za zmluvu,kroky na uvedenie zmluvy do platnosti:

  1. Zákazník si vyberie produkt
  2. Umiestnením do „košíka“ vyberte, akým spôsobom chcete produkt dostať,
  3. Kliknite na ikonu objednať
  4. Vyplníte informácie potrebné na zadanie objednávky
  5. Zákazník dokončuje objednávku
  6. Zákazník dostane potvrdzovací e-mail a dostane e-mail alebo telefonické upozornenie týkajúce sa predpokladaného času dodávky (alebo inštalácie)

Objednávka vykonaná vyššie uvedeným spôsobom sa považuje za písomnú zmluvu - v maďarskom jazyku, za podmienok uvedených nižšie, av našom elektronickom systéme sú objednávky vždy sledovateľné.

 

* Ceny sa môžu meniť, dodacia lehota je orientačná, platí pre 98% objednávok! Naša spoločnosť je prepojená s najväčšími dovozcami / výrobcami, nepreberáme zodpovednosť za škody spôsobené nedostatkom zásob!

 

* Informácie na tejto stránke slúžia iba na informačné účely, vyhradzujeme si právo na zmeny a spoločnosť TerrasecAjto.sk nepreberá žiadnu zodpovednosť za prípadné chyby v redakcii, ale naša spoločnosť sa snaží ich opraviť. Ako to robíme: Naša spoločnosť každý mesiac kontroluje ceny, údaje a informácie a neustále vylepšuje naše webové stránky na základe spätnej väzby od zákazníkov.

 

* Oznámenie o predbežnej cene prostredníctvom e-mailu / telefónu je správne pre 99% objednávok, v niektorých prípadoch sa môžu náklady na dodanie na mieste (v prípade nepredvídaných, neštandardných riešení) líšiť, v takom prípade bude zákazník vopred informovaný a môže rozhodnúť o osude vašej objednávky.

 

* Sme hrdí, že sa môžeme líšiť od vopred vypočítanej ceny a dohodnutých termínov v poslednom prípade, čo je iba 1% objednávok! (Bohužiaľ nemôžeme prijať zodpovednosť za akékoľvek sklzy)

 

* Ceny a informácie týkajúce sa inštalácie slúžia iba na informačné účely a právo si vyhradzuje TerraSec.sk

 

* Naša spoločnosť neúčtuje dodatočné náklady na odchod v štandardnom prípade (99% objednávok), ale náš zákaznícky servis vás bude informovať vopred alebo pred inštaláciou na mieste, takže zákazník môže vykonať objednávku včas.

 

* Na požiadanie vykonáme reštaurovanie krycím pásom, čo znamená, že základná zľavová cena už zahŕňa 2 cm široký biely krycí panel, v prípade, že to nestačí alebo zákazník to potrebuje, môžeme ho poskytnúť za príplatok plošné riešenie, ktoré sa hodí k jednotlivej rovine steny. Náklady na to sa predpovedajú na mieste v pomere k vyrobenej ploche a množstvu potrebnej suroviny, pretože ide o nepredvídané jedinečné riešenie.

 

* Právo spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy sa uplatní do 14 kalendárnych dní od prijatia tovaru v kuriérskej službe bez udania dôvodu.

 

* Ak spotrebiteľ odstúpi písomne, postačuje zaslať jeho vyhlásenie v lehote na odstúpenie od zmluvy

 

* V takom prípade vráti naša spoločnosť zaplatenú sumu do 14 dní. Spotrebiteľ znáša náklady na vrátenie výrobku z dôvodu uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy. Spotrebiteľ okrem toho nenesie žiadne ďalšie náklady.

 

* Upozornenie: Naša spoločnosť môže požadovať náhradu škody spôsobenej nesprávnym použitím produktu a spotrebiteľ sa musí snažiť vrátiť výrobok v pôvodnom stave.

 

* V prípade doručenia kuriérskou službou ak is všimnete akúkoľvek sťažnosť týkajúcu sa vonkajšieho poškodenia produktu , môžete ju vrátiť na základe zápisnice. (Zápisnica bude vyhotovená kuriérskou službou po doručení produktu.)

 

* Nemôžeme akceptovať žiadny odkaz na povrchovú chybu / poškodenie / prepravu dodávaného produktu, pokiaľ nie je k nemu priložený záznam vyhotovený dodávateľom, ak neexistuje záznam, nemôžeme vyhovieť žiadosti, pretože zapisovateľ nemôže preukázať, že bola poškodená kuriérska služba. 

Úplné VOP internetového obchodu nájdete tu: link