Centrum

Štúrovo, Sládkovičova 1., 94301

Otvorené: 9:00-16:00

P-U-S-Š-P

Zápis v ORSRObchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 43612/N

Telefón: +421 948 517 616

info@terrasec.sk

Odporúčané produkty
Certifikát
SSL Certificate
Jazyk
MagyarSlovenčina
Zmena meny

KONTAKTY/INFORMÁCIE

Našu spoločnosť sme založili s cieľom propagácie spoločnosti TerraSec a ich produktov, ktoré Vám vo väčšine prípadov aj nainštalujeme na celom území krajiny za najvýhodnejších podmienok.

Naše telefónne číslo: 

Naša zákaznícka linka je Vám k dispozícii 7 dní v týždni v čase od 8:00 do 20:00!

TerraSec s.r.o. 

943 61, Salka, Salka 384.

IČO: 50965824

DIČ: 2120556306

IČ DPH SK2120556306

Telefón: +421 948 517 616

Naša mailová adresa: info@terrasec.sk

Na vašu  správu odpovieme čo najskôr!

Alebo požiadajte o spätný hovor:

O ktorý produkt sa zaujímate? (môžete zaškrtnúť niekoľko možností)
TerraSec bezpečnostné interiérové dvere
TerraSec bezpečnostné exteriérové dvere
HiSec bezpečnostné interiérové dvere
Plastové dvere
Zaújmam sa o iný produkt
O ktoré mesto sa zaujímate?
Zadajte vaše meno:
Zadajte vaše telefónne číslo, aby sme vás vedeli kontaktovať
Zadajte vašu emailovú adresu
Ako plánujete prevziať náš produkt?
Mám v pláne požiadať aj inštaláciu
Len s dovozom
Osobný odber
Vedeli ste, že my sme nikdy nežiadali zálohu?
Ano, vedel som
Nie, toto som nevedel
Ak nám stručne napíšete vašu otázku, náš kolega sa pripraví s odpoveďou pred zavolaním (voliteľné)

Po odoslaní žiadosti o spätné zavolanie Vám naši kolegovia čo najskôr zavolajú!

* S vašimi údajmi sa bude vždy zaobchádzať v súlade s GDPR a pravidlami ochrany osobných údajov!

Objednávka sa vždy považuje za zmluvu. Zmluva bude platná po splnení nasledovných krokov:

  1. Zákazník si vyberie produkt
  2. Umiestnite produkt do „košíka“ a následne vyberte spôsob doručenia objednávky
  3. Kliknite na ikonu objednať
  4. Vyplňte informácie potrebné na zadanie objednávky
  5. Zákazník dokončuje objednávku
  6. Zákazník dostane potvrdzovací e-mail a následne bude e-mailom alebo telefonicky informovaný o predpokladanom čase doručenia objednávky (alebo inštalácie)

Objednávka vykonaná vyššie uvedeným spôsobom sa považuje za písomnú zmluvu - v slovenskom jazyku, za podmienok uvedených nižšie, a v našom elektronickom systéme je vždy možné sledovať objednávky.

 

* Ceny sa môžu líšiť, dodacia lehota je orientačná, platí pre 98% objednávok! Naša spoločnosť je prepojená s najväčšími dovozcami / výrobcami, nepreberáme zodpovednosť za škody spôsobené nedostatkom zásob!

 

* Informácie na tejto stránke slúžia iba na informačné účely, vyhradzujeme si právo na zmeny a spoločnosť TerraSec.sk nepreberá žiadnu zodpovednosť za prípadné tlačové chyby, ale naša spoločnosť sa snaží ich opraviť. Ako to robíme: Naša spoločnosť každý mesiac kontroluje ceny, údaje a informácie a neustále vylepšuje našu webovú stránku na základe spätnej väzby od zákazníkov.

 

* Oznámenie o predbežnej cene prostredníctvom e-mailu / telefónu je správne pre 99% objednávok, v niektorých prípadoch sa môžu náklady na dodanie na miesto (v prípade nepredvídaných, neštandardných riešení) líšiť, v takom prípade bude zákazník vopred informovaný a môže rozhodnúť o osude svojej objednávky.

 

* Sme hrdí na to, že sa od vopred vypočítanej ceny a vopred dohodnutých termínov odchýlime až v konečnom prípade, a to iba u 1% objednávok! (Bohužiaľ nemôžeme niesť zodpovednosť za akékoľvek sklzy)

 

* Ceny a informácie týkajúce sa inštalácie slúžia iba na informačné účely a právo si vyhradzuje TerraSec.sk

 

* Naša spoločnosť neúčtuje dodatočné náklady na dodanie v štandardnom prípade (u 99% objednávok), ale môže sa to stať v prípadoch, ak sa zásielka doručuje na väčšie vzdialenosti alebo ak je potrebné zásielku doručiť na viac ako tri poschodia v budove, v ktorej nie je možné použiť výťah na takéto účely. V takomto prípade Vás vopred bude informovať náš zákaznícky servis alebo inštalatér pred inštaláciou na mieste, takže zákazník môže o osude objednávky rozhodnúť včas.

 

* Na požiadanie vykonáme reštaurovanie krycím pásom, čo znamená, že základná zľavová cena už zahŕňa 2 cm široký biely krycí panel, v prípade, že to nestačí alebo zákazník má individuálne požiadavky, môžeme mu poskytnúť za príplatok plošné riešenie, ktoré sa hodí k jednotlivej rovine steny. Tieto náklady sa určujú na mieste v pomere k vyrobenej ploche a množstvu potrebného materiálu, pretože ide o nepredvídané jedinečné riešenie.

 

* Právo spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu sa môže uplatniť do 14 kalendárnych dní od prijatia tovaru v prípade doručenia kuriérskou spoločnosťou.

 

* Ak spotrebiteľ odstúpi od zmluvy písomne, stačí zaslať jeho vyhlásenie v lehote na odstúpenie od zmluvy.

 

* V tomto prípade naša spoločnosť vráti zaplatenú sumu do 14 dní. Spotrebiteľ znáša náklady na vrátenie výrobku z dôvodu uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy. Spotrebiteľ okrem toho nenesie žiadne ďalšie náklady.

 

* Upozornenie: Naša spoločnosť môže požadovať náhradu škody spôsobenej nesprávnym použitím produktu a spotrebiteľ sa musí snažiť vrátiť výrobok v pôvodnom stave.

 

* V prípade doručenia produktu kuriérskou spoločnosťou, reklamácie týkajúce sa vonkajšieho poškodenia produktu, môžeme prijať iba na základe zápisnice. (Zápisnica bude spísaná kuriérom pri doručení produktu.)

 

* V prípade dodaného produktu môžeme prijať akúkoľvek zmienku / námietku voči akejkoľvek povrchovej chybe / poškodeniu iba s priloženou zápisnicou zaznamenaným dodávateľom, ak neexistuje zápisnica nemôžeme vyhovieť Vašej požiadavke, pretože zákazník nemôže preukázať, že poškodenie nastalo u kuriérskej spoločnosti!

Úplné VOP internetového obchodu nájdete tu: link